جراحی اسمایل چشم در اسلامشهر

جراحی اسمایل چشم در اسلامشهر

جراحی اسمایل چشم در اسلامشهر هم به دلیل داشتن پزشکان برجسته و متخصص و کلینیک های پیشرفته درمانی به خوبی انجام می شود، این راه درمان برای افرادی مناسب می باشد که دارای نزدیک بینی و دوربینی بالایی هستند. این جراحی یک روش جدید برای از بین بردن عیوب انکساری چشم به شمار می رود که با عملکرد عالی و دقیق خود توانسته محبوبیت زیادی را به دست بیاورد. جراحی اسمایل به عنوان یک روش کم تهاجم شناخته می شود که امروزه پزشکان به وفور از آن استفاده می کنند تا بتوانند افراد دارای نزدیک بینی و دوربینی ضعیف را از شر عینک و لنز های تماسی خلاص کنند و کمک کنند که آنها دید طبیعی داشته باشند.(کلینیک نوربخش بهترین مرکز چشم پزشکی در اسلامشهر تهران)

جراحی اسمایل چشم برای چه کسانی مناسب است؟

جراحی اسمایل چشم همان گونه که گفتیم برای افراد زیادی مناسب و قابل انجام است، افرادی که دارای قرنیه بسیار نازک هستند می توانند از این عمل استفاده کنند زیرا این عمل بر روی قرنیه تاثیر منفی نمی گذارد و به نازکی آن آسیب وارد نمی کند، افرادی که به لنز های چشمی حساسیت زیادی دارند می توانند گزینه مناسبی برای انجام عمل اسمایل باشند. البته ناگفته نماند افرادی هم که از خشکی چشم رنج می برند و عمل های دیگر برای آنها تجویز نمی شود می توانند از جراحی اسمایل چشم استفاده کنند، در آخر هم باید بگوییم افرادی که از نزدیک بینی بسیار بالایی رنج می برند و جراحی های دیگر برای آنها پاسخگو نیست می توانند از عمل اسمایل استفاده کنند تا به خوبی ضعف بینایی خود را بهبود ببخشند. البته در کنار موارد گفته شده به شرایط بیمار هم توجه می شود مثلا فرد باید بالای ۲۲ سال سن داشته باشد، باید حدودا ۱۲ ماه دید ثابتی داشته باشد و فرد نباید بیماری چشمی دیگری داشته باشد تا بتواند برای این عمل مناسب دیده شود.

جراحی اسمایل
Smile eye surgery

تاثیر پزشک در روند جراحی اسمایل چشم

به همان اندازه که کلینیک و مراقبت ها می تواند بر روی نتیجه عمل تاثیر بگذارد به همان اندازه هم پزشک می تواند موثر باشد، لازم به ذکر است که تاثیر پزشک در روند جراحی اسمایل چشم به قدری زیاد است که افراد باید حتما به این مورد توجه نمایند زیرا تخصص و مهارت پزشک است که می تواند کمک کند فرد به بهترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمان از ضعف بینایی خلاص شود و دید طبیعی خود را به دست بیاورد. باید بگوییم که پزشک متخصص و باتجربه می‌تواند عیوب انکساری چشم فرد را به خوبی شناسایی کند و با انتخاب جراحی اسمایل هم مشکل انکساری چشم افراد را درمان نماید و هم از بروز عوارض در آنها جلوگیری می کند. جراح خوب بهترین عمل ها را انجام می دهد و همیشه رضایت بیماران را به دست می آورد پس همیشه جراح بد سابقه و خبره را برای انجام عمل اسمایل چشم انتخاب کنید.(جراحی اب مروارید در اسلامشهر)

مزایای جراحی اسمایل چشم

جراحی اسمایل چشم همواره از مزایای بسیار زیادی برخوردار می باشد به همین دلیل طرفداران زیادی پیدا کرده و هر روزه افراد بسیاری با کمک آن از شر عینک و ضعف بینایی خود خلاص می شوند. این جراحی لیزری جدید همواره مزایای زیادی را به بیماران هدیه می دهد به همین دلیل محبوبیت زیادی به دست آورده، از مزایای این عمل می توان موارد زیر را نام برد:

 1. افراد زیادی می توانند کاندیدای انجام این عمل باشند.
 2. هیچ گونه خطری فلپ را تحدید نمی کند و هیچ گونه عوارضی برای آن به وجود نمی آید.
 3. به سرعت قابل انجام است یعنی فرد حدودا بین ۱۵ الی ۲۰ دقیقه زمان نیاز دارد.
 4. بهبود پس از این عمل بسیار سریع است.
 5. پس از عمل به سرعت به بینایی بالای ۸۰ درصد دست پیدا می کنید که فوق العاده است.
 6. احتمال ابتلا به سندروم خشکی چشم وجود ندارد.
 7. تاثیر گذاری در محدوده وسیع تری دارد.
 8. ارام و بدون صدا امکان می شود.

با توجه کردن به این مزایا می توان گفت که عمل اسمایل چشم یک جراحی فوق‌العاده است که افراد می توانند بدون هیچ گونه نگرانی و با اطمینان کامل آن را انجام بدهند و از مزایای آن استفاده کنند.

مراقبت های قبل از جراحی اسمایل چشم

قبل از اقدام به عمل یا همان جراحی اسمایل چشم باید مراقبت هایی را انجام بدهید و به نکاتی هم توجه کنید تا بتوانید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید، درباره این مراقبت ها باید بگوییم که اصولا افراد باید قبل از اقدام به جراحی حتما عکس مخصوص از چشم خود دریافت کنند تا عیوب انکساری آن به خوبی مشخص شود اما قبل از انجام خود عمل باید به موارد زیر توجه کرد:

 • حتما شب قبل از عمل استحمام کنید.
 • از آرایش کردن بپرهیزید.
 • هیچ گونه کرمی استفاده نکنید.
 • از عطر زدن بپرهیزید.
 • حداقل ۳ روز الی ۳ هفته از گذاشتن لنز خودداری کنید.
 • در صورت داشتن حساسیت دارویی به پزشک اطلاع دهید.
 • در صورت داشتن هر گونه بیماری با پزشک درمیان بگذارید.

قبل از انجام عمل شما باید این نکات را رعایت کنید تا دچار مشکل به خصوص عفونت چشم نشوید و بتوانید عملی عالی را تجربه کنید و دید طبیعی خود را به دست بیاورید.

مراقبت های بعد از جراحی اسمایل چشم

بعد از عمل جراحی اسمایل چشم مراقبت های لازمی وجود دارد که می توانند در نتیجه نهایی تاثیر به سزایی بگذارند و از همه مهمتر عوارض پس از عمل را از بین می برند پس حتما به این مراقبت ها توجه ویژه ای نشان بدهید. این مراقبت ها شامل موارد زیر می شوند:

 1. از مالیدن چشم های خود خودداری کنید.
 2. حتما از عینک آفتابی در برابر نور خورشید استفاده کنید.
 3. از شستن صورت خود بپرهیزید.
 4. تا یک ماه به استخر نروید.
 5. در صورت داشتن درد مسکن مصرف کنید.
 6. دارو های تجویز شده را به موقع مصرف نمایید.
 7. قطره های تجویز شده را در تایم مشخص شده استفاده کنید.
 8. ترجیحا تا چند روز رانندگی نکنید.
 9. تا یک ماه از آرایش چشم بپرهیزید.
 10. به چشم ها فشار وارد نکنید.
 11. از مشاهده تلویزیون و تلفن همراه بپرهیزید.

با رعایت کردن نکات گفته شده می توانید پس از عمل کمترین درد را داشته باشید و از عفونت چشم خود جلوگیری کنید.(جراحی فمتولیزیک در اسلامشهر)

بهترین مرکز جراحی اسمایل چشم در اسلامشهر

یکی از بهترین اقدامات و تغییراتی که در طی سال های اخیر همه ما شاهد آن بوده ایم، افزایش روش های درمان بیماری های مختلف و به ویژه بیماری های مربوط به چشم است. بدین صورت که با مراجعه به مرکز جراحی و بیماری های چشمی و انجام عمل های مختلف، می توانید مجددا سلامتی را به چشمان هدیه دهید.با این وجود افزایش تعداد کلینیک ها و مراکز جراحی چشم سبب شده که پیدا کردن یک کلینیک معتبر کار دشواری باشد. یکی از بهترین کلینیک های فعال در زمینه انجام جراحی های چشم، کلینیک نوربخش است که در آن انواع جراحی های چشم و از جمله جراحی اسمایل چشم انجام می گردد. به طور کلی جراحی اسمایل چشم برای افرادی که نزدیک بینی یا دوربینی شدید هستند، انجام می شود. بدین صورت که پس از جراحی بیشتر از 80 درصد بهبود حاصل می شود. چرا که این عمل در کلینیک نوربخش با نظر و تجویز بهترین متخصصین چشم و در محیطی بسیار با کیفیت و استریل انجام می شود. با انجام جراحی اسمایل چشم در کلینیک نوربخش می توانید سلامتی را به چشمان خود هدیه داده و دیگر نیازی به استفاده از عینک نداشته باشید.

جراحی فمتواسمایل به چه کسانی توصیه نمی شود؟

یکی از کم تهاجمی ترین جراحی های چشم که به منظور رفع عیوب انکساری چشم و همچنین عدم نیاز به استفاده از عینک پیشنهاد می شود، جراحی فمتواسمایل است. یکی از بهترین مزایای انجام این عمل کم تهاجمی بودن آن است و این که در زمان کم تر و همچنین با روند بهبودی سریع تری انجام می شود. علاوه بر این، بیمار پس از عمل دارای خشکی شدید چشم نمی شود.

با این وجود انجام جراحی فمتواسمایل برای همه بیماران توصیه نمی شود. به همین دلیل است که قبل از جراحی لازم است که معاینات لازم و تخصصی روی بیمار انجام شده و سپس برای انجام این عمل اقدام کرد. به طور کلی انجام این عمل برای بیماران مبتلا به دوربینی و افرادی که فواصل نزدیک را خوب می بینند، توصیه نمی شود. علاوه بر این، این عمل برای بیمارانی که به سایر بیماری های زیر مبتلا هستند، توصیه نمی شود و انجام آن ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد:

 • بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید
 • افراد مبتلا به بیماری لوپوس
 • افرادی که سابقه عفونت چشم دارند.
 • افرادی که در حال حاضر دارای تبخال چشمی هستند.
 • بیمارانی که دیابت شدید و کنترل نشده دارند.