جراحی لیزیک در اسلامشهر

کلیه عکسبرداری و معاینات توسط جراحان مجرب صورت می گیرد :          چشم حساس ترین عضو بدن است که برای جراحی آن پزشک جراح باید تجربه و مهارت و دانش کافی داشته باشد. جراحی لیزیک در اسلامشهر با هدف رفع مشکلات بینایی بوده و نتیجه ای رضایت بخش را به همراه داشته است. پزشکان و کادر درمان این کلینیک همیشه بهترین خدمات را ارائه می کنند. بکارگیری جراحان خبره و با سابقه باعث شده تا بیماران از عمل لیزیک رضایت کامل داشته باشند. لیزیک یک عمل شناخته شده برای درمان مشکلات مربوط به بینایی بوده که امروزه در کلینیک های تخصصی چشم انجام می شود.

جراحان قبل از شروع این عمل مشاوره های لازم را در اختیار بیماران قرار می دهند. افرادی که واجد شرایط هستند برای انجام این عمل انتخاب می شوند. برای اینکه این جراحی موفقیت آمیز باشد انتخاب بهترین جراح و بهترین کلینیک اهمیت زیادی دارد. بالا بودن علم و دانش پزشک و جراح کمک می کند تا بیماری بهبودی خود را سریع تر بدست آورد و با انجام عمل لیزیک مشکل بینایی او به طور کامل برطرف شود.(جراحی لازک در اسلامشهر)

در این جراحی شکل قرنیه تغییر می کند تا فرد مجدد سلامتی خود را بدست آورد. انجام این عمل جراحی در اسلامشهر باعث شده تا ساکنین این منطقه به راحتی درمان شوند و برای جراحی نیاز نباشد به کلینیک های دورتر بروند. انتخاب یک جراح چشم خوب برای روشهای لیزیک ، لازک یا PRK اساسی ترین گام در افزایش احتمال دستیابی به نتایج بینایی رضایت بخش است. تنها پزشک متخصص است که می تواند با تشخیص صحیح خود زمینه را برای انجام این جراحی سخت فراهم کند.

مزایای جراحی لیزیک چشم

جراحی لیزیک چشم در صورتی که در یک کلینیک پیشرفته و توسط جراحان و متخصصان خبره انجام شود مزیت های خوبی را برای بیماران به همراه دارد. این عمل جراحی با قدمتی ۲۵ ساله در دسترس بیماران قرار گرفته تا بتوانند مشکلات بینایی را با آن برطرف سازند. ۹۶ درصد بیماران با انجام این جراحی دید خود را به طور کامل بدست می آورند که این یک مزیت مهم محسوب می شود. استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز باعث شده تا این جراحی هر روز نتیجه بهتری داشته باشد.

درد این جراحی کم است به همین دلیل مورد استقبال قرار می گیرد. جراحی لیزیک بدون هیچ بخیه یا بانداژ صورت می گیرد و این هم می تواند از مزیت های آن باشد. از دیگر مزایای انجام این جراحی می توان به اصلاح بینایی اشاره کرد که اگر دید فرد با افزایش سن تغییر پیدا کند به راحتی برطرف خواهد شد. بعد از این عمل دیگر نیازی به لنز و عینک نخواهید داشت. در شرایط خاص هم احتمال انجام این عمل وجود دارد. هزینه نسبت به نتیجه جراحی مناسب است‌.(جراحی اسمایل چشم در اسلامشهر)

جراحی لیزیک مناسب چه کسانی است؟

پزشک جراح در صورتی که مهارت و تجربه و تخصص لازم را داشته باشد می تواند به خوبی تشخیص دهد که جراحی لیزیک مناسب چه افرادی است. اشخاصی که فاکتورهای لازم را داشته باشند پس از تشکیل پرونده عمل جراحی را انجام می دهند. از جمله این شرایط می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اگر بالای 18 سال سن دارید باید سریعا عمل لیزیک را انجام دهید.
 • زنانی که باردار یا درحال شیردهی هستند نمی توانند این عمل را انجام دهند و باید آن را به بعد از این دوران بگذارند‌.
 • در صورتی که داروی خاصی مصرف نمی کنید شرایط انجام عمل را دارید.
 • تغییرات دید شما اخیر زیاد نشده و به همان میزان مانده است.
 • قرنیه نازک و ناهموار نیست.
 • اگر خشکی چشم ندارید و به بیماری آب سیاه مبتلا نیستید شرایط شما برای انجام این جراحی مساعد است‌.
 • افرادی که بیماری خاصی چون دیابت و آرتریت و… را ندارند می توانند این عمل را انجام دهند.

جراحی لیزیک در اسلامشهر

اقدامات قبل از عمل جراحی لیزیک

همان طور که می دانید یکی از بهترین عمل های جراحی چشم که به منظور بهبود بینایی انجام می شود، جراحی لیزیک است. برای انجام عمل لیزیک لازم است که قبل از جراحی اقدامات مهمی را انجام دهید تا از بروز هر گونه عوارض یا مشکلی جلوگیری نمایید. همچنین رعایت این اقدامات کمک می کند تا دوران بهبودی و نقاهت سریع تر طی شده و بهبودی حاصل شود. مهم ترین اقدامات قبل از عمل جراحی لیزیک به شرح زیر است:

 • 12 ساعت قبل از عمل از خوردن و آشامیدن خودداری کنید تا زمان جراحی حالت تهوع نداشته باشید.
 • یک هفته قبل از عمل جراحی از قرار دادن و استفاده کردن از لنزهای تماسی خودداری کنید.
 • در صورتی که هر گونه علائم سرما خوردگی مانند تب، سر درد یا گلو درد دارید، به پزشک اطلاع دهید.
 • در صورتی که به بیماری خاصی متبلا هستید و دارو مصرف می کنید، به پزشک اطلاع دهید تا در صورت لزوم داروها را قطع کنید.
 • قبل از جراحی چشم ها و صورت خود را از هر گونه مواد آرایشی مانند ریمل و خط چشم و … تمیز کنید.
 • روز عمل به هیچ وجه از عطر و ادکلن استفاده نکنید.

مهارت جراح و نقش آن در جراحی لیزیک

در جراحی لیزیک مهارت جراح نقش موثری را ایفا می کند. هر چه تخصص و تجربه جراح بیشتر باشد قطعا جراحی نتیجه بهتری هم به همراه خواهد داشت‌‌. یک جراح متخصص در صورت بروز مشکلات احتمالی می تواند به راحتی آنها را برطرف کرد بدون اینکه استرسی داشته باشد. جراح خوب همیشه بهترین تجهیزات را برای انجام این جراحی حساس انتخاب می کند تا درصد خطا و اشتباه تا حد زیادی کاهش پیدا کند. چشم عضو حساسی است بنابراین انجام هر گونه عمل روی آن نیاز به دقت و ظرافت دارد.

مهارت و تجربه جراح از حیاتی ترین عوامل در دستیابی به نتایج بینایی عالی است. در طول عمل تبحر جراح اهمیت زیادی دارد و می تواند ما را به نتیجه دلخواه نزدیک کند. برای انتخاب بهترین جراح نیاز است تا به فاکتورهای مهمی از جمله تجربه، دانش، تخصص، سابقه، مهارت ارتباطی عالی، تکنولوژی پیشرفته و… توجه کنید. جراحانی که شهرت کافی در این زمینه دارند برای انتخاب بهترین گزینه هستند. جراحی که از دستگاه های پیشرفته و به روز استفاده می کند سرعت عمل و دقت بیشتری خواهد داشت که این می تواند نتیجه عمل را هم تحت تاثیر قرار دهد.

جراحی لیزیک در اسلامشهر

فرایند دقیق انجام لیزیک در بهترین کلینیک

بعد از انتخاب بهترین کلینیک و بهترین جراح در اسلامشهر حال نوبت این است که شما با تشکیل پرونده خود را در رزرو عمل قرار دهید. قبل از جراحی پزشک متخصص تمام پرونده شما را بررسی می کند تا ببیند که شما به طور کامل شرایط انجام این عمل حساس را دارید. انجام برخی آزمایشات و معاینات قبل از جراحی الزامی بوده و پزشک متخصص و جراح مشاوره های لازم را به بیمار ارائه می کنند. در زمان جراحی ابتدا قطره بی حسی داخل چشم ریخته می شود تا حرکات اضافی نداشته باشد.

چشم ها به کمک نگهدارنده باز می شوند و جراح می تواند تمام مشکلات مربوط به قرنیه و بینایی را تا حد زیادی برطرف سازد. این جراحی روی هر دو چشم صورت می گیرد و نتیجه آن به تخصص پزشک و مراقب های قبل و بعد از جراحی بستگی دارد. حالت سوزش،خارش،آب ریزش یا احساس جسم خارجی در چشم و یا حتی درد بعد از عمل کاملا طبیعی است و پزشک جراح برای آن مسکن خفیف تجویز می کند. در صورت بروز عفونت پزشک جراح چشم را معاینه و آنتی بیوتیک های لازم را توصیه می کند. تمام اقدامات قبل و بعد از جراحی مهم هستند و جراح روی آنها تاکید زیادی دارد.(کلینیک نوربخش ارائه دهنده انواع خدمات چشم پزشکی در اسلامشهر)

بهترین مرکز جراحی لیزیک در اسلامشهر

یکی از مشکلات و بیماری های چشمی که در بین افراد مختلف و در سنین متفاوت رایج شده، ضعیف شدن چشم ها و نیاز به استفاده از عینک است. به همین منظور یکی از بهترین روش هایی که برای درمان ضعیف بودن چشم ها و رفع مشکلات بینایی انجام می شود، عمل لیزیک است. این عمل برای همه افرادی که از عینک یا لنزهای تماسی استفاده می کنند و چشم های ضیعفی دارند، پیشنهاد می شود. با وجود این که جراحی لیزیک جز رایج ترین و بهترین جراحی ها در سراسر دنیا شناخته می شود، اما انتخاب یک کلینیک معتبر و با کیفیت و پزشک حاذق اهمیت زیادی دارد. کلینیک نوربخش یکی از بهترین کلینیک های فعال در اسلامشهر است که تمرکز خود را روی درمان بیماری ها و مشکلات مربوط به بیماری های چشمی از جمله جراحی لیزیک قرار داده است. در این کلینیک با استفاده از بهترین متدها و تجهیزات روز دنیا همه جراحی های مربوط به بینایی به دست بهترین متخصصین چشم انجام می شود. بدین صورت که با انجام این جراحی دیگر نیازی به استفاده از عینک یا لنزهای تماسی نخواهید داشت. میزان درصد موفقیت جراحی لیزیک در کلینیک نوربخش اسلامشهر بسیار بالا است.

مراقبت های بعد از عمل لیزیک

پس از عمل لیزیک چشم، مراقبت‌های مهمی وجود دارد که باید رعایت شود تا بهبودی بهتر و سریع‌تر حاصل شود و مشکلات مرتبط با عمل کاهش یابد. در ادامه، مراقبت‌های بعد از عمل لیزیک چشم را بررسی می‌کنیم:

 1. استفاده از قطره‌های چشمی: پزشک ممکن است قطره‌هایی را تجویز کند که باید به دقت و به تعداد مشخص مصرف شوند تا از عفونت‌ها و التهابات جلوگیری شود و چشمان رطوبت لازم را داشته باشند.
 2. رعایت دستورات پزشک: باید دقیقاً به دستورات پزشک پس از جراحی، عمل کرده و هرگونه فعالیت یا مصرف دارویی را که توسط پزشک ممنوع شده، رعایت کرد.
 3. استفاده از عینک خاص: ممکن است پزشک عینک‌های خاصی را تجویز کند که باید استفاده شوند تا چشمان حفاظت شوند و بهبودی سریع‌تر اتفاق بیفتد.
 4. محدود کردن فعالیت‌های فیزیکی: باید فعالیت‌های سنگین و ورزش‌هایی که باعث افزایش فشار در چشم می‌شوند، محدود شود.
 5. جلوگیری از مواد تحریک‌کننده: استفاده از موادی مانند آرایش، عطر، و مواد شوینده که ممکن است برای چشم تحریک کننده باشند، باید متوقف شود.
 6. زمان استراحت: باید به چشم‌ها فرصت استراحت کافی داده شود و از تماشای تلویزیون یا کار با رایانه برای مدت زمان طولانی پرهیز کرد.
 7. مراجعه منظم به پزشک: باید به دوره‌های مراجعه منظم به پزشک پس از جراحی مراجعه کرده و ارزیابی‌های لازم را انجام داد.

همه این مراقبت‌ها باید به دقت رعایت شوند تا بهبودی بهتر و سریع‌تر اتفاق بیفتد و خطرات مرتبط با عمل کاهش یابد.

با پزشکان ما آشنا شوید