مشاوره قبل از عمل چشم

مشاوره قبل از عمل چشم

چشم حساس ترین عضو بدن است به همین دلیل پزشکان قبل از عمل جراحی روی چشم مشاوره های لازم را در اختیار بیماران قرار می دهند. فوق تخصص چشم همیشه بهترین مشاور است و با راهنمایی های خود می تواند راه درست را برای درمان پیش روی ما قرار دهد. مشاوره قبل از عمل چشم اعتماد به نفس بیمار را افزایش داده و باعث کاهش استرس و اضطراب در او می شود در چنین شرایطی عمل رضایت بخش خواهد بود و نتیجه خوبی خواهد داشت.

در برخی مواقع مشاوره یک روز قبل از جراحی و در برخی دیگر تنها یک الی سه ساعت قبل از شروع عمل انجام می شود. هر چه حساسیت عمل بالاتر باشد نیاز به مشاوره بیشتر است. در برخی جراحی ها ممکن است بیمار به طور کامل بینایی خود را بدست نیاورد با مشاوره این آگاهی به او داده می شود تا پس از عمل انتظار دید کامل از پزشک خود نداشته باشد. پس از مراجعه به کلینیک نوربخش ابتدا مشاوره های لازم را دریافت می کنید سپس نوبت عمل برای شما زده می شود. در فرایند مشاوره دادن گاهی متخصص معایناتی هم برای تکمیل پرونده انجام می دهد تا بتواند بهتر وضعیت بیمار را بررسی کند. در این شرایط متخصص و جراح تمام اسناد و مدارک پزشکی بیمار را چک می کنند تا نظر قطعی برای عمل را بدهند.(ویزیت چشم در اسلامشهر)

ویزیت چشم قبل از عمل

ویزیت چشم قبل از عمل جراحی اهمیت زیادی دارد. ممکن است قبل از عمل چشم بیمار دچار عفونت شده باشد بنابراین بهتر است تا جراح قبل از عمل چشم ها را توسط دستگاه معاینه کند. ویزیت چشم ممکن است چند روز یا چند ساعت قبل از عمل باشد که این بستگی به شرایط پزشک ووضعیت بیمار دارد. ویزیت شدن گاهی در مطب پزشک و گاهی در کلینیک انجام می شود.قبل از عمل جراحی باید معاینات دقیق توسط دستگاه انجام شود تا اگر چشم بیمار دچار مشکل جدیدی شده است تصمیم درست تری برای آن گرفته شود. زمانی که متخصص داروهایی را برای بیمار تجویز می کند از او می خواهد تا بعد از اتمام دارو و قبل از عمل جراحی ویزیت شود. اگر داروها تاثیر کاملی روی بیمار نداشته باشد نوبت برای جراحی زده می شود.

پزشک با انجام اقدامات اولیه بیمار را برای عمل جراحی آماده می کند. اگر ویزیت چشم را در کلینیک انجام می دهید حتما رطوبت و خشکی چشم شما بررسی خواهد شد. پزشک جراح همیشه معاینات دقیقی بر روی چشم شما انجام می‌دهد تا درصد موفقیت عمل را روی چشمان شما دریابد. پزشک بیمار را افزایش میزان موفقیت آگاه کرد‌ تا بیمار بیش از حد انتظار از پزشک نداشته باشد.

مراحل اپتومتری
اپتومتریست به چه کسی می گویند؟

اهمیت ویزیت چشم قبل عمل

ویزیت چشم قبل از عمل اهمیت زیادی دارد چون پزشک باید تمام شرایط بیمار را مورا بررسی قرار دهد. اگر این ویزیت انجام نشود ممکن است در حین جراحی بیمار با مشکل جدی مواجه شود و سلامت او به خطر بیفتد. اگر معاینات به صورت دقیق انجام شود عوارض عمل کاهش یافته و بیمار رضایت بیشتری از نتیجه عمل خواهد داشت. پزشک جراح با انجام ویزیت و معاینه بیمار بهترین عمل را به او پیشنهاد می کند.

در کنار مشاوره دادن تمام اسناد پزشکی بیمار بررسی می شود. تمان کارهای تخصصی قبل از عمل در این ویزیت انجام می شود. چشم بیمار توسط دستگاه مورد معاینه قرار می گیرد تا آمادگی آن برای عمل مشخص گردد. برای کاهش استرس بیمار این ویزیت اهمیت زیادی دارد و پزشک با دادن اطمینان به بیمار می تواند استرس او را تا حد زیادی کاهش دهد. اگر بیمار شرایط عمل را داشته باشد روز نهایی برای عمل مشخص می گردد. پس از انجام معاینات تکمیلی پزشک آماده پاسخگویی به سوالات شما است. کادر مجرب کلینیک در تلاش هستند تا محیطی امن و سالم را برای جراحی شما فراهم کنند. آنچه در ویزیت چشم قبل عمل مهم است شرایط جسمی و روحی بیمار است که پزشک با مشاوره دادن می تواند او را در بهترین حالت قرار دهد.

مشاوره قبل از عمل چشم

کلینیک نوربخش ویزیت چشم قبل از عمل

در کلینیک نوربخش ویزیت چشم قبل از عمل انجام می شود تا شرایط بیمار برای عمل مورد بررسی قرار بگیرد. در این ویزیت پزشک متخصص توسط دستگاه چشم بیمار را معاینه می کند و در صورت بروز عفونت به او دارو تجویز می شود تا پس از درمان عفونت عمل انجام شود. این کلینیک از پرسنل مجرب تشکیل شده که رفتاری محترمانه با بیماران دارند و در هر شرایطی آنها را راهنمایی می کنند.

استفاده از دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک باعث شده تا کار بیماران در ویزیت قبل از عمل با سرعت و دقت بالاتری انجام شود. بیمارانی که نوبت عمل برای آنها زده شده باید ابتدا در کلینیک نوربخش ویزیت شوند تا مدارک نهایی آنها مورد بررسی قرار بگیرد. اگر بیمار دارای مشکل خاصی باشد یا بنا به دلایلی شرایط عمل را نداشته باشد در این ویزیت مشکل او مورد بررسی قرار می گیرد.افرادی که خشکی و فشار بالای چشم دارند یا قوز قرنیه و عفونت چشم در آنها دیده می شود نمی توانند برخی جراحی ها را انجام دهند. به همین دلیل پزشک یا دستگاه های مختلف چشم بیمار را معاینه می کند تا بتواند کوچکترین علائم بیماری را تشخیص دهد. در کلینیک نوربخش پزشکانی مجرب دد حال فعالیت هستند که عملکرد آنها رضایت بخش است.

بهترین مرکز مشاوره قبل از عمل چشم در اسلامشهر

کلینیک نوربخش همواره می تواند به عنوان بهترین مرکز مشاوره قبل از عمل چشم در اسلامشهر شناخته شود زیرا پزشکانی مجرب و متخصص در آن فعالیت می کنند که با تمام عمل های انکساری و عیوب بینایی آشنایی کامل دارند و بهترین راه ها را برای عمل و درمان می دانند، در این کلینیک اصولا به افراد قبل از عمل مشاوره داده می شود تا بهترین روش درمانی را برای چشم های خود انتخاب کنند و بدانند که هر عمل چه مزایا و معایبی دارد و فرد باید چه مراحلی را طی کند تا مورد درمان قرار بگیرد.

قبل از عمل چشم چه کارهایی باید انجام دهیم؟

قبل از این که اقدام به انجام عمل لیزیک کنید مراقبت هایی را باید انجام بدهید مثلا پزشکان توصیه گرده اند که چند هفته قبل از عمل لیزیک چشم، از لنز سخت استفاده نکنید، چند روز قبل از جراحی لیزیک، از لنز تماسی نرم استفاده نکنید، داروهای مصرفی خود را به جراح چشم نشان بدهید، چند روز قبل از عمل لیزیک، برای انجام کارهای اداری، بیمه و بیمه تکمیلی اقدام نمایید، آزمایشات مورد نیاز را طبق دستور چشم پزشکتان انجام داده و نتیجه آزمایش را به چشم پزشک بفرستید.

البته بدانید که باید حتما همراه داشته باشید، از یک روز قبل عمل لیزیک، نوشیدنی الکلی استفاده نکنید، آرایش نکنید، شب قبل صورت و پلک و مژه ها را فقط با آب ولرم و شامپوی بچه شستشو بدهید، شب قبل از عمل حتما دوش بگیرید، شب قبل از جراحی لیزیک، شام سبک بخورید و ترجیحا خواب کافی داشته باشید و از همه مهمتر از یک روز قبل عمل، آسپرین نخورید.

فوق تخصص برای مشاوره قبل هر عمل چشم

اگر به دنبال یک فوق تخصص خوب برای مشاوره قبل از عمل چشم هستید می توانید در کلینیک نوربخش به راحتی آن را پیدا کنید. مشاوره های خوبی که در این زمان حساس انجام می شود می تواند در کیفیت عمل و نتیجه آن تاثیر مثبت داشته باشد. بیمارانی که در جلسات مشاوره قبل از عمل شرکت می کنند استرس کمتری دارند.(تزریق اواستین در کلینیک نوربخش در اسلامشهر)

 فوق تخصص با ارائه مشاوره و انجام معاینات دقیق می تواند چشم را برای انجام عمل آماده کند. متخصص با توجه به شرایط بیمار و نوع بیماری تو بهترین عمل را پیشنهاد می کند. در طول مشاوره عوارض جانبی عمل و دوره بهبودی و نقاهت مشخص می گردد تا بیمار آگاهی کامل از این موضوع داشته باشد.

اپتومتریست چه وظایفی دارد؟