جراحی لازک در اسلامشهر

جراحی لازک در اسلامشهر

جراحی لازک در اسلامشهر هم مانند سایر شهر ها و استان ها به عملی پر طرفدار تبدیل شده زیرا افراد با کمک آن می توانند به راحتی با هر نمره چشمی که هستند از شر عینک خلاص شوند و دید طبیعی خود را به دست بیاورند. این عمل جراحی برای تمام افرادی که دارای نمره چشم بالا و دوربین بسیار ضعیف هستند پاسخگویی عالی دارد در نتیجه محبوبیت زیادی به دست آورده و امروزه به صورت حرفه ای انجام می شود. جراحی لازک نوعی عمل سرپایی است که افراد بدون دریافت بیهوشی و بدون درد و دوره نقاهت طولانی مدتی مورد عمل قرار می گیرند و در کوتاه ترین زمان هم بهبود پیدا می کنند.

با جراحی لازم انواع عیوب انکساری چشم را می توان درمان نمود در نتیجه به بسیاری از افراد در رده های سنی بالای 18 الی 20 سال تا 50 سال توصیه می شود که با انجام این عمل دیو طبیعی خود را به دست بیاورند بدون این که نگران بازگشت نمره و ضعیفی دوباره چشمان خود باشند. جراحی لازک در اسلامشهر در بهترین مرکز چشم پزشکی انجام می گیرد و همواره از دستگاه های مدرن و پیشرفته استفاده می شود که دقت بالا و عملکرد عالی دارند.(کلینیک نوربخش بهترین مرکز چشم پزشکی در اسلامشهر)

کاندیدای مناسب جراحی لازک چشم

افراد زیادی قادر به انجام این عمل چشمی هستند اما اگر بخواهیم به صورت تخصصی آن را مورد بررسی قرار بدهیم باید بگوییم که اصولا افراد بالای ۱۸ سال قادر به انجام عمل هستند حال شرایطی وجود دارد که پزشک به آنها توجه می کند مثلا فرد نباید بیماری دیابت، آب سیاه، آب مروارید، بیماری قرنیه و شبکیه، قوز قرنیه، عفونت و خشکی چشم باشد یعنی داشتن سلامت چشمی و جسمی برای انجام این عمل اهمیت زیادی دارد که به صورت کامل هم مورد معاینه و بررسی قرار می گیرد.

جراحی لازک چشم در اسلامشهر
جراحی لازک چشم در اسلامشهر

 البته ناگفته نماند که افراد باردار یا شیرده نیز نمی توانند این عمل را انجام بدهند چون هورمون های موجود در بدن آنها در این دوران نوسانات دارد که این ممکن است بر نتیجه نهایی تاثیر بگذارد. افرادی برای انجام این عمل واحد شرایط هستند که حداقل یکسال قبل از انجام عمل دید ثابت و پایداری داشته باشند، با توجه کردن به این نکات می توان عمل خوبی داشت و بهترین نتیجه را به دست آورد.(بهترین مرکز جراحی اب مروارید در اسلامشهر)

مزایای کامل جراحی لازک برای چشم

جراحی لازک برای چشم مزایای فراوانی به همراه دارد به همین دلیل توانسته به عنوان یک عمل عالی و بی نظیر و همچنین در طرفدار در میان عمل های انکساری چشم ها به شمار برود، لازم به ذکر است که افراد در زمان انتخاب نوع عمل به مزایای آن توجه زیادی می کنند تا دوباره دچار ضعف بینایی نشوند و نیازی به عمل پیدا نکنند. از مزایای مورد توجه و عالی این عمل جراحی چشم می توان موارد زیر را نام برد:

 1. بینایی پس از عمل در همان لحظه اصلاح می شود و فرد می تواند دید طبیعی داشته باشد.
 2. افراد بالای ۹۶ درصد به بینایی مطلوب می رسند.
 3. اصولا به دلیل استفاده از قطره بی حسی درد بسیار ناچیزی به همراه دارد.
 4. میدان دید یک روز پس از عمل اصلاح می گردد.
 5. به پانسمان یا همان بانداژ نیاز ندارد.
 6. نیازی به بخیه ندارد.
 7. دوره نقاهت آن کوتاه مدت است.
 8. نیازی به بستری ندارد.
 9. افراد نیازی به لنز و عینک برای دیدن اطراف ندارند.

این عمل جراحی هیچ گونه عوارض و معایبی ندارد و تاکنون هیچ بیماری برای آن گزارشی ارسال نکرده به همین دلیل امروزه توانسته جایگاه ویژه ای در میان چشم پزشکان و مردم به دست بیاورد تا در مدت زمان کوتاه تر با درد کمتر و نتیجه بهتر چشم های خود را مورد عمل قرار بدهند و بدون نیاز به عینک دید عالی داشته باشند.

اقدامات قبل از عمل جراحی لازک چشم

یکی از بهترین انواع جراحی ها برای درمان عیوب انکساری نزدیک بینی و دوربینی، و آستیگماتیک عمل لازک چشم است. این عمل به عنوان ترکیبی از عمل لیزیک چشم و عمل PRK محسوب می شود. در عمل جراحی لازک چشم، قرنیه چشم اصلاح شده و عیوب انکساری مربوط به نزدیک بینی و دوربینی برطرف و درمان می شود. این عمل برای افرادی پیشنهاد می شود که امکان و شرایط انجام عمل لیزیک برای آن ها وجود ندارد، بهترین گزینه عمل لازک چشم است. برای انجام این عمل لازم است که اقدامات مهمی قبل از جراحی انجام شود و مهم ترین اقدامات به شرح زیر است:

 • یک هفته قبل از عمل از لنزهای تماسی استفاده نکنید تا زمان عکسبرداری از چشم ها با مشکلی مواجه نشوید.
 • روز عمل با استفاده از شوینده های ملایم و شامپو بچه، به خوبی چشم های خود را بشویید تا هیچ گونه مواد آرایشی روی چشم ها باقی نماند.
 • در صورت لزوم از داروهای ضد اضطراب استفاده کنید تا روزعمل استرس نداشته باشید.
 • در صورتی که هر گونه دارویی مصرف می کنید، قبل از عمل به پزشک معالج و پرستاران اطلاع دهید تا در صورت لزوم آن را قطع کنید.

اهمیت تخصص پزشک در نتیجه عمل لازک

برای این که بتوانید عمل لازکی موفق داشته باشید در کنار توجه به بیماری ها و شرایط جسمی خود باید به کلینیک و چشم پزشک هم توجه کرد زیرا تجهیزات موجود در کلینیک می توانند بر روند درمان تاثیر بگذارند البته به همان اندازه هم تخصص پزشک می تواند موثر باشد، هر چه پزشک تخصص و سابقه بیشتری در زمینه انجام این گونه عمل ها داشته باشد مسلما می تواند با اطمینان و دقت بالاتری هم به جراحی چشم افراد بپردازد و کمک کند که آنها دوباره دچار ضعف چشم نشوند. چشم پزشک مجرب و خبره اصولا هنگام بالا بردن و تنظیم نمره چشم افراد درجه ای بالاتر را بر روی چشم تنظیم می کند که در صورت فعالیت فرد و بازگشت فرد نیازی به استفاده از عینک نداشته باشد.

با انتخاب جراح لازک چشم خوب می توانید هم بهترین نتیجه را دریافت کنید و هم می توانید عوارض را به حداقل برسانید پس حتما هنگام انتخاب پزشک به تخصص بالا و مهارت زیاد و سابقه پزشک توجه کنید تا دچار مشکلات نشوید و بتوانید پس از عمل تا آخر عمر و یا تا مدت زمان طولانی دید طبیعی خود را حفظ کنید. تاثیر زیاد جراح در انجام عمل لازک باعث شده تا افراد به این موضوع توجه زیادی نشان بدهند.

جراحی لازک چشم در اسلامشهر

مراحل انجام جراحی لازک چشم

تمام مراکز چشم پزشکی و پزشکان هنگام جراحی لازک مراحلی را طی می کنند که باید به آنها توجه نمود زیرا برای همه افراد یکسان است و باید به درستی هم طی شود، مراحل انجام این عمل عبارتند از:

 1. ابتدا باید فرد مورد معاینه قرار بگیرد.
 2. عکس توپوگرافی از چشم دریافت کند تا مشکلات چشمی به صورت دقیق مشخص شود.
 3. با پزشک مشورت نماید و شرایط عمل را بداند.
 4. نوبت عمل دریافت کند.
 5. در زمان عمل هم باید ابتدا اطراف چشم ضد عفونی گردد.
 6. قطره بی حسی دریافت کند.
 7. در زیر دستگاه قرار بگیرد تا پزشک جراحی انجام بدهد.
 8. لیزر دریافت می کنید.
 9. پس از عمل لنز پانسمان دریافت می کنید.
 10. از عینک آفتابی هم باید استفاده نمایید.

اصولا تمام این مراحل برای افراد هنگام معاینه و مشاوره توضیح داده می شود تا بدانند که چه نوع عملی دارند. لازم به دور است که کل زمان هر فرد برای جراحی از زمان ریختن قطره بی حسی تا اتمام کار و دریافت لنز پانسمان برای هر دو چشم حدودا ۱۰ دقیقه خواهد بود.(جراحی فمتولیزیک در اسلامشهر)

بهترین مرکز جراحی لازک در اسلامشهر

یکی از پر طرفدارترین جراحی های چشم که امروزه طرفداران زیادی بین افرادی که دارای عیوب انکساری چشم هستند، جراحی لازک چشم است. همان طور که می دانید برخی افراد به دلیل ضعیف بودن چشم ها مجبور به استفاده بلند مدت و همیشگی از عینک استفاده کنند. اما خوشبختانه با رشد و پیشرفت علم و تکنولوژی انجام جراحی مختلف چشم نیز رایج و آسان تر شده است. در واقع جراحی لازک چشم برای افرادی پیشنهاد می شود و مناسب است که نمره چشم آن ها بسیار بالا است و چشمان ضعیفی دارند.

در مرکز جراحی و کلینیک نوربخش انواع جراحی های مربوط به بیماری های چشمی و از جمله جراحی لازک چشم نیز انجام می شود. یکی از بهترین ویژگی های این کلینیک برای انجام جراحی لازک این است که بدون بیهوشی و به صورت سرپایی انجام می شود. به همین دلیل در مقایسه با سایر جراحی ها کاربرد بیشتر و مزایای ویژه ای دارد. در کلینیک جراحی نوربخش واقع در اسلامشهر می توانید جهت انجام جراحی بیماری های چشم و از جمله جراحی لازک اقدام کنید. بهترین متخصصان جراحی بیماری های چشمی در این کلینیک آماده خدمات رسانی و درمان بیماران عزیز هستند. با انجام جراحی لازک در کلینیک نوربخش اسلامشهر دیگر نیازی به استفاده از عینک نخواهید داشت.