جراحی فمتولیزیک در اسلامشهر

جراحی فمتولیزیک در اسلامشهر توسط جراحان متخصص و باتجربه انجام می شود به همین دلیل تاکنون موفقیت آمیز بوده و نتایج خوبی به همراه داشته است. افرادی که مبتلا به عیوب انکساری چشم از جمله دوربینی، نزدیک‌بینی و آستیگماتیسم هستند می توانند یا انجام این عمل به راحتی و درکمترین زمان مشکل بینایی را برطرف سازند. فمتولیزیک مدرن ترین روش جراحی‌ بوده که توسط جراحان مجرب و با دستگاه های پیشرفته انجام می شود تا بهترین نتیجه درمانی را داشته باشد. محبوبیت این روش به دلیل کاهش زمان بهبودی و کاهش عوارض است.(کلینیک نوربخش بهترین مرکز چشم پزشکی در اسلامشهر)

جراحان با انجام این عمل توانسته اند عملکرد چشم را بهبود ببخشد و به درمان آن کمک زیادی کنند. این عمل بدون استفاده از تیغ انجام می شود و می تواند به درمان نقص بینایی شما کمک زیادی کند. برای اینکه بتوانید از این جراحی بهترین نتیجه را کسب کنید نیاز است تا بهترین جراح فمتولیزیک را انتخاب کنید. در هر شهری که هستید قطعا دسترسی به بهترین جراح برای شما آسان خواهد بود و می توانید با کمی تحقیق و جستجو این کار را انجام دهید.

جراحی فمتولیزیک در اسلامشهر
جراحی فمتولیزیک در اسلامشهر

در این روش به جای استفاده از تیغ جراح از دستگاه لیزر استفاده می کند تا عوارض کمتر شود و بهبودی در کمترین زمان صورت بگیرد. جراحان با سابقه همیشه در حال مطالعه و کشف روش های جدید برای درمان مشکلات بینایی هستند. برای افرادی که دچار نزدیک‌بین، دوربین و آستیگماتیسم هستند عمل فمتولیزیک بهترین گزینه بوده که باز هم باید با مشورت پزشک این کار انجام شود. با انتخاب بهترین جراح درصد خطا تا حد زیادی کاهش یافته و موفقیت به حداکثر می رسد.(جراحی لیزیک در اسلامشهر)

مزایای جراحی فمتولیزیک

جراحی فمتولیزیک مزایای زیادی برای بیماران به همراه دارد و باعث می شود تا مشکل بینایی و عدم دید آنها در کمترین زمان برطرف شود. از مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهبود بینایی: هدف اصلی از جراحی فمتولیزیک بهبود بینایی است به همین دلیل پزشک جراح تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا بیمار بینایی خود را دوباره بدست آورد. این می تواند مهم‌ترین مزیت انجام فمتولیزیک باشد. دیگر نیازی نیست که بیمار از لنز و عینک استفاده کند. دید او کامل شده و می تواند بهتر و راحت‌تر همه چیز را ببیند.
  • سرعت بازگشت به فعالیت‌های روزمره: مهم‌ترین مزیت جراحی فمتولیزیک توسط جراحان خبره و با سابقه بالا بودن سرعت بازگشت به فعالیت‌های های روزمره است.فرد بعد از انجام عمل می تواند با توجه به مراقبت هایی که جراح به او توصیه کرده فعالیت های روزانه را انجام دهد. رانندگی کردن یا حتی کار با گوشی و کامپیوتر دد این شرایط هیچ مانعی ندارد به شرطی که چشم ها را بیش از اندازه خسته نکنید.
  • عملیات ساده و کم خطر: جراحی فمتولیزیک چشم یک عملیات ساده و کم خطر است که بسیاری از افراد می‌توانند به راحتی آن را تحمل کنند. جراح به کمک دستگاه های پیشرفته لیزری سعی می کند تا این جراحی را با حداقل عوارض انجام دهد که در این شرایط سرعت بهبودی هم سریع تر خواهد بود.
  • بدون بازگشت: عمل فمتولیزیک در صورتی که به صورت کاملا اصولی و توسط جراح مجرب انجام شود بازگشتی نخواهد داشت و نتیجه آن می تواند کاملا رضایت بخش باشد.

هزینه این جراحی مناسب است‌ و دوران نقاهت کمی دارد به طوری که بیمار می تواند در کمترین زمان بهبودی خود را بدست آورد.

درمان بیماری و عیوب انکساری چشم با جراحی فمتولیزیک

 به طور کلی این عمل برای بیمارانی توصیه می شود که دارای عیوب انکساری چشم بوده و دارای مشکل نزدیک بینی یا دور بینی با درجه چشم ثابت هستند. منظور از نزدیک بینی یک نقص است که بیمار در دیدن فواصل دور مشکل دارد.  این مشکل به دلیل ایجاد و وجود شیب در انحنای قرنیه رخ می دهد. به همین دلیل با عمل فمتولیزیک انحنای قرنیه کاهش داده شده و اصلاح می شود. همچنین در مشکل دور بینی نیز، فرد برای مشاهده کردن اشیا و افراد در فواصل نزدیک مشکل دارد و معمولا از عینک استفاده می کند. این حالت نیز زمانی رخ می دهد که قرنیه بیش از حد صاف است و با استفاده از جراحی فمتولیزیک میزان انحنای قرنیه افزایش پیدا می کند.

بهترین دکتر عمل فمتولیزیک را چگونه انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین جراح عمل فمتولیزیک باید به تجربه و سابقه فعالیت او توجه داشته باشید. از افرادی که قبلا این عمل را انجام داده اند پرس و جو کنید و نتیجه عمل را از آنها جویا شوید. برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن انتخاب پزشک و جراح مناسب اهمیت زیادی دارد. چشم عضو حساس است به همین دلیل شما باید کلینیکی مجهز و متشکل از بهترین جراحان را انتخاب کنید. معیارهایی که باید برای انتخاب بهترین جراح به آنها توجه کنید عبارتند از:

  • تجربه و صلاحیت : پزشکانی که تجربه گسترده دارند و دارای گواهینامه و مدارک مرتبط هستند برای انجام این عمل بهترین گزینه به شمار می روند.
  • فناوری پیشرفته : کلینیک و جراحانی که همیشه از تکنولوژی و فناوری های پیشرفته استفاده می کنند بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند‌‌.
  • نظرات مثبت سایر بیماران: برای اینکه انتخاب دقیق تری داسته باشد می توانید به نظر سایر بیماران هم توجه کنید. هر چه درصد رضایت بیماران از جراح بیشتر باشد اعتماد به آن راحت‌تر خواهد بود.
  • سابقه قوی : یک پزشک معتبر باید سابقه ای قوی از جراحی های موفق فمتولیزیک داشته باشد.
  • ارتباط شفاف : پزشکی را انتخاب کنید که به وضوح ارتباط برقرار کند.
جراحی فمتولیزیک در اسلامشهر

شاخصه های بهترین جراح فمتولیزیک در ایران

امروزه جراحان فمتولیزیک در ایران زیاد هستند اما همه آن‌ها سابقه و تجربه و دانش یکسانی ندارند. شما برای انتخاب جراحان زبده و باتجربه باید به شاخصه های آنها توجه کنید. جراحانی که با مجوز رسمی کار خود را انجام می دهند همیشه اعتبار و محبوبیت بیشتری دارند. با بررسی سابقه فعالیت جراحان می توانید به موفقیت های آنها پی ببرید. تجربه مهمترین شاخصه بهترین جراح فمتولیزیک در ایران است. جراحی که سابقه و تجربه خوبی در زمینه جراحی فمتولیزیک داسته باشد قطعا بهتر می تواند نظر بیماران را جلب کند.

بیماران همیشه به جراحان با تجربه اعتماد دارند. شاخصه دیگر این افراد موقعیت مکانی آنها است‌. جراحانی که در کلینیک ها و بیمارستان های معتبر در حال فعالیت هستند شهرت بیشتری دارند بنابراین همیشه اولویت اول برای انتخاب هستند. جراحی که در موقعیت جغرافیایی مناسب قرار گرفته همیشه  در دسترس است و بیماران می توانند در مطب، کلینیک و بیمارستان با جراح مشورت کنند. جراحان مجرب دارای جواز طبابت هستند و زید نظر وزارت بهداشت کار خود را انجام می دهند.کوچکترین خلافی در پروسه درمان باعث باطل شدن جواز آنها می شود. یک جراح خوب همیشه رفتاری محترمانه با بیماران دارد و اخلاق و رفتار او باعث جذب مراجعه کنندگان می شود. صداقت سر لوحه کار جراح است و سعی می کند تا همیشه با بیمار خود صادق باشد و او را از نتیجه عمل آگاه کند. از دیگر شاخصه های بهترین جراح دد ایران می توان به سطح علمی بالای آنها اشاره کرد. این متخصصین مدام در حال مطالعه و کشف روش های جدید برای درمان هستند.(جراحی اسمایل چشم در اسلامشهر)

بهترین مرکز جراحی فمتولیزیک در اسلامشهر

با وجود این که تعداد و میزان مشکلات و بیماری های چشمی تا حد قابل توجهی در سراسر ایران افزایش یافته، با انجام روش های جراحی مختلف نیز امکان درمان بیماری های مختلف چشم نیز وجود دارد. یکی از روش های رایج برای درمان بیماری های چشم از جمله عیوب انکساری چشم از جمله دوربینی، نزدیک‌بینی و آستیگماتیسم انجام می شود. یکی از بهترین ویژگی های این عمل جراحی فمتولیزیک این است است که بدون استفاده از تیغ جراحی و صرفا با استفاده از لیزر انجام می گردد. به همین دلیل عوارض مختلف جراحی های قدیمی و در گذشته را دارد.

اما نکته مهم دیگری که زمان جراحی فمتولیزیک مطرح می شود، پیدا کردن و مراجعه کردن به یک مرکز جراحی معتبر و با کیفیت است. مرکز جراحی و کلینیک نوربخش یکی از بهترین کلینیک های فعال در زمینه درمان و جراحی بیماری های چشمی است که با استفاده از جدیدترین تجهیزات و فناوری ها و تکنیک های روز دنیا انجام می شود. در واقع با توجه به این که انجام روش جراحی فمتولیزیک در مقایسه با سایر روش های دیگر مزایای زیاد و عوارض کم تری دارد، تاثیر زیادی در بهبود بینایی افراد مبتلا به بیماری های عیوب انکساری چشم دارد.